Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - Interpretatio
image1 image2 image3 image3

Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - Interpretatio

Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych – Interpretatio przede wszystkim nie jest biurem tłumaczeń.

Nasza innowacyjność polega na skupieniu tłumaczy specjalizujących się w wąskich dziedzinach i przydzieleniu ich naszym Klientom wymagającym tłumacza, który będzie doskonale znał dziedzinę ich działalności, a co najważniejsze, tłumacz staje się „opiekunem” Klienta, dzięki czemu jakość dostarczanych tłumaczeń jest zawsze na takim samym wysokim poziomie i w jednolitym standardzie.

Posiadamy zgrany i doświadczony zespół, do którego dołączają w miarę potrzeb nowe siły. Jesteśmy świadomi, że podstawą wykonania profesjonalnych tłumaczeń jest efektywne połączenie różnych kompetencji. Praktyka językowa tłumaczy musi łączyć się z ich wykształceniem, wiedzą i rzeczywistym doświadczeniem w danej branży. Wysoki poziom oferowanych przez nas usług tłumaczeniowych zapewnia ciągłe dostosowywanie usług do potrzeb Klientów oraz ich dostępność dla przedsiębiorców na terenie całej Polski, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Współpracujący z nami tłumacze dysponują ogromną wiedzą branżową i specjalizują się w wąskich dziedzinach, dzięki czemu zyskujecie Państwo gwarancję najwyższego profesjonalizmu. Wśród współpracujących z nami tłumaczy znajdują się zarówno tłumacze przysięgli, którzy swoje doświadczenie zdobywali w największych kancelariach prawnych, jak i tłumacze techniczni wpisani do rejestru Naczelnej Organizacji Technicznej. Co więcej, w celu podwyższenia jakości świadczonych przez nas usług, wśród ludzi współpracujących z Interpretatio są również konsultanci ds. prawnych, technicznych i medycznych (radcowie prawni, adwokaci, biegli sądowi, inżynierowie.

Nasi tłumacze nie są „specjalistami od wszystkiego”! Interpretujemy potrzeby i wymagania naszych Klientów i dedykujemy odpowiednich specjalistów dla danego projektu.

 

 

FaLang translation system by Faboba
2019 ©Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - Interpretatio