Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - Interpretatio

Klienci

Do grona naszych Klientów należą osoby fizyczne, przedsiębiorcy, jednostki użyteczności publicznej oraz instytucje administracji samorządowej. Pełną listę naszych Klientów oraz otrzymane od nich referencje przedstawiamy wyłącznie naszym przyszłym i potencjalnym Klientom na ich prośbę. Z uwagi na ochronę danych osobowych referencje od Klientów indywidualnych przedstawiamy tylko i wyłącznie podczas zawierania stosownych umów.

Ze względu na ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa przedstawiamy listę tylko tych naszych Klientów, którzy oficjalnie wyrazili zgodę na publikację ich danych na naszej stronie.

 

gig

Główny Instytut Górnictwa - instytut badawczy, podporządkowany Ministrowi Gospodarki, pracujący nie tylko na rzecz przemysłu górniczego, lecz także przedsiębiorstw różnych branż w tym małych i średnich, instytucji i urzędów administracji państwowej i samorządowej, partnerów zagranicznych.

Cinnabon

Cinnabon - międzynarodowa sieć ciastkarni pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, która powstała 27 lat temu. Firmowe wypieki szybko podbiły kontynent amerykański i niedługo później zagościły w Europie. Cinnabon obecny jest m.in. w Austrii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Grecji, Ukrainie, Rumuni, Rosji, a od niedawna również w Polsce.

 BBB Building Business Bridges UK - brytyjska firma specjalizująca się w rekrutacji oraz pośrednictwie w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników na rzecz przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie budownictwa, produkcji oraz przemysłu ciężkiego. Zespół Grupy BBB zapewnia również kompleksowe wsparcie przy planowaniu oraz prowadzeniu działalności górniczej na całym świecie.
gedore

Gedore Polska Sp. z o.o. - wyłączny przedstawiciel na Polskę grupy kapitałowej Gedore Group, będącej jednym ze światowych liderów wśród producentów z branży narzędziowej o najwyższej jakości. W siedzibie głównej znajdującej się w Niemczech jest zatrudnionych obecnie ok. 600 pracowników, a na świecie prawie 3000 osób pracuje z Gedore. Większość zakładów produkcyjnych, niektóre o ponad 100 letniej tradycji, usytuowanych jest w Niemczech, a pozostałe w innych krajach Unii Europejskiej, Republice Południowej Afryki, Brazylii oraz Turcji.

bbplegal1

BBP Legal - kancelaria prawna świadcząca usługi doradcze we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Prawnicy kancelarii posiadają doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi prawnej dużych podmiotów i grup kapitałowych zajmujących się produkcją podzespołów samochodowych (branża automotive), gospodarką komunalną i gospodarką odpadami oraz funkcjonowaniem centrów handlowych.

 prue Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych - powstało w roku 1989 jako jedna z pierwszych w Polsce prywatnych firm zajmujących się remontami urządzeń wirujących. Firma dokonuje remontów i montaży turbin parowych wraz z urządzeniami pomocniczymi zainstalowanymi  zarówno w elektrowniach zawodowych jak i przemysłowych. Dodatkowo, PRUE jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy LISEGA AG, będącej producentem zawieszeń i podparć rurociągowych.
 plonka

Kancelarie Radców Prawnych Marek Płonka & Partnerzy to zespół prawników o różnorakich specjalizacjach, zainteresowaniach oraz doświadczeniu, których połączyła wspólna wizja kompleksowej i interdyscyplinarnej obsługi prawnej Klientów. Wychodzimy z założenia, że nie można świadczyć profesjonalnych usług prawnych dla przedsiębiorców w oderwaniu od biznesowego charakteru ich działalności. Dlatego też kładziemy silny nacisk na ścisłą współpracę nie tylko pomiędzy członkami naszego Zespołu, ale także z innymi konsultantami (spółką doradztwa podatkowego, kancelarią notarialną, tłumaczami przysięgłymi, biurem rzecznika patentowego oraz biurem biegłych rewidentów). 

FaLang translation system by Faboba
2019 ©Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - Interpretatio